Bezpłatne spotkanie

Umów się na bezpłatne spotkanie i dowiedz się,
w jaki sposób możemy pomóc Ci rozwinąć skrzydła.

Zdajemy sobie sprawę, że trudno jest podjąć decyzję o rozpoczęciu współpracy z nową agencją. Niezależnie od tego, jak dobrze opisane są ich usługi, jak zachęcająco brzmią historie sukcesu ich klientów i jak wspaniałe mają referencje – nie odpowiada to na pytanie, czy Tobie i Twojej firmie będzie się z nimi dobrze pracowało. Rozumiemy to bardzo dobrze i dlatego zachęcamy Cię do umówienia spotkania z nami. W trakcie jego trwania porozmawiamy o Twojej firmie, jej potrzebach i stawianych przed nią celach oraz udzielimy Ci pierwszych wskazówek umożliwiających Ci szybszy rozwój Twojego biznesu. Na tej podstawie będziesz mógł ocenić wartość współpracy z nami i z łatwością podjąć decyzję o jej rozpoczęciu.

Imię i nazwisko *
Firma
Stanowisko
Telefon * Potrzebujemy Twojego numeru telefonu, aby móc stkontaktować się z Tobą i ustalić termin spotkania oraz jego lokalizację. Będziemy też chcieli omówić telefonicznie Twoje oczekiwania wobec spotkania oraz naważniejsze tematy, które chciałbyś na nim poruszyć.
Adres email * Na podany adres email prześlemy Ci potwierdzenie daty i miejsca spotkania.
Miejsce spotkania *
Preferowane dni i godziny
spotkania
Pojedyncze spotkanie trwa zazwyczaj około 1-2 godzin.
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymania odpowiedzi na zapytanie. Oświadczam, że zostałem poinformowany, że wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak konieczne do otrzymania odpowiedzi oraz że zgoda może być w każdym czasie odwołana poprzez wysłanie takiej informacji na adres admin@powerofmarketing.pl.

Administratorem danych osobowych jest AIM IT Iwona Kaźmierczak z siedzibą przy ul. Nowogrodzkiej 31, 00-511 Warszawa, adres email admin@powerofmarketing.pl. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

Przewiń do góry